nemotell-mobile-logo
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مشاوره خرید

وجود دو بخش فروشگاهی نموتل و تعمیرات طاها جی اس ام در کنار یکدیگر سبب شده همواره تجربه‌ی بسیار دقیق و موشکافانه در مورد اکثر گوشی های موجود در بازار داشته باشیم. دلیل این صحبت نیز این است که وقتی گوشی‌های مختلف برای تعمیرات ارجاع داده می‌شود می توانیم از نوع طراحی و متریال به کار رفته در ساخت و تمام نکات ریز گوشی اطلاع پیدا کنیم و در بحث مشاوره‌ی خرید، بهترین پیشنهاد را به شما عزیزان بدهیم. پس در کنار نموتل می توانید با توجه به نیازی که دارید و بودجه ای که در اختیارتان است بهترین انتخاب را داشته باشید.

لیست قیمت گوشی سامسونگ

در لیست زیر میتوانید تمام محصولات گوشی سامسونگ در رنج های مختلف قیمتی را مشاهده کنید.

لیست قیمت گوشی سامسونگ از 2 تا 4 میلیون تومان

در لیست زیر می توانید گوشی های سامسونگ که قیمت ان ها کمتر از 4 میلیون تومان است را مشاهده کنید

راه های ارتباطی برای مشاوره

می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از به روزترین قیمت‌ها و همچنین اخبار و اطلاعات در زمینه تلفن همراه اطلاع داشته باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

همچنین می توانید در بخش نظرات همین بخش ضمن تعامل با افراد مختلف و کسب تجربه‌ی دیگران، سوالات خود را مطرح کرده تا متخصصین ما در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند

همچنین اگر برای تعمیر گوشی موبایل نیاز به راهنمایی داشتید می توانید به بخش تعمیرات موبایل مراجعه کنید.

لیست قیمت گوشی سامسونگ از 4 تا 6 میلیون تومان

در جدول زیر لیست گوشی های سامسونگ که قیمتی کمتر از 6 میلیون دارند نمایش داده شده است

لیست قیمت گوشی سامسونگ از 6 تا 8 میلیون تومان

لیست قیمت گوشی های سامسونگ کمتر از 8 میلیون همراه با امکانات و مشخصات به صورت کامل در جدل زیر قابل مشاهده است

لیست قیمت گوشی سامسونگ از 8 تا 10 میلیون تومان

در لیست زیر گوشی های سامسونگ کمتر از 10 میلیون تومان را می توانید مشاهده کنید. همانطور که قابل بررسی است، امکانات، وضوح صفحه نمایش، حافظه ی داخلی و… نسبت به موارد ارزانتر بسیار پیشرفته تر شده است. در این لیست ها تلاش شده تمام موارد و امکانات گوشی ها به صورت خلاصه به طوری که به راحتی با هم قابل مقایسه باشند، اورده شود تا در کمترین زمان ممکن به تصمیم گیری در انتخاب شما کمک شود.

لیست قیمت گوشی سامسونگ10 تا 15 میلیون تومان:

قیمت های بالای 10 میلیون گوشی های رده بالا شروع می شود که یکی این مدل ها گوشی S20 FE  است. گوشی S20 5g با توجه به اینکه از پردازنده ی snapdragon بهره میبرد نسبت به مدل 4g ان توصیه می شود. البته این دو مدل تفاوت چندانی ندارد و همین تفاوت جزئی را دارند.

لیست قیمت گوشی سامسونگ 15 تا 20 میلیون تومان:

این مدل های گوشی سامسونگ باتوجه به قیمتی که دارند خاص تر و البته با امکانات و ویژگی های بسیار پیشرفته تر هستند البته که مشتریان خاصی هم دارند

 

لیست قیمت گوشی سامسونگ 20 تا 30 میلیون تومان:

در این رنج قیمت گوشی های فوق العاده ای وجود داره که هرکدومشون دنیایی دارند 🙂

لیست قیمت گوشی سامسونگ بالای 30 میلیون تومان:

در این لیست، موبایل ها در بخش بالا رده ی گوشی های سامسونگ قرار می گیرند که به طبع قیمت بالاتری دارند:

لیست قیمت گوشی شیائومی

شیائومی یکی از شرکت های موفق در بخش فناوری و تکنولوژی به حساب میاد و پس از انکه توانست کیفیت خود را به کاربران اثبات کند، در بسیاری از کشور ها خرید گوشی شیائومی به سایر برند ها ترجیح دادند. یکی از مواردی ک باعث شده برند شیائومی با اسقبال بسیار قابل توجهی روبرو شود، کیفیت بسیار بالای این گوشی ها و قیمت مناسب ان ها در گوشی های میان رده ی خود بوده است. اگر شما قصد خرید گوشی را داشته باشید حتما با این مسئله مواجه شده اید که در مشخصات یکسان گوشی شیائومی در مقایسه با سایر برند ها قیمت بسیار مناسبی دارد.

لیست قیمت گوشی شیائومی کمتر از 4 میلیون تومان:

لیست قیمت گوشی شیائومی بین 4 تا 6 میلیون تومان:

لیست قیمت گوشی شیائومی بین 6 تا 8 میلیون تومان:

در این رنج قیمت و بالاترِ گوشی های شیائومی در مقایسه با برندهای دیگر همچون سامسونگ، به صورت واضح تر متوجه خواهید شد که با هزینه ی کم تر امکان خرید گوشی با امکانات بیشتری خواهید داشت

البته که این موردی که بیان شد به صورت کلی است اگر بخواهیم به صورت تخصصی تر نظر بدهیم باید در مورد هر کدام موردی و مقایسه ای اظهار نظر کرد.

خدماتی مخصوص همکاران

در پایان اضافه کنم که برای همکاران تعمیرکار موبایل هم خدماتی همچون

وجود دارد که می توانید از ان بهرهمند شوید.
در این بخش ها شما امکان پرسش و پاسخ هم خواهید داشت.